عکاسی صنعتی از لوازم برقی

عکاسی صنعتی از لوازم برقی می تواند شامل عکسبرداری از یخچال، لباسشویی، ماکروفر، جاروبرقی، تلویزیون، کامپیوتر، لپ تاپ و تمامی وسایل از همه مهم تر گوشی همراه باشد. معمولا جنس سطح لوازم برقی فلز یا استیل، مس، نقره، پلاستیک، قلع، شیشه و در بعضی موارد طلا می باشد.

اولین نکته ای که عکاسی ماهر به هنگام عکاسی از لوازم برقی ملزم به رعایت کردن آن است، نمایش برند محصول به شکلی کاملا خوانا و واضح است. هدف اصلی از ارائه عکسی با جلوه ای جذاب برای مشتری، معرفی و یادآوری نام برند محصول در ذهن مخاطب است و ما را با نام تجاری مان می شناسند.

در عکاسی صنعتی از لوازم برقی مانند یخچال که سنگین وزن به حساب می آیند، می بایست تیم عکاسی در محل مورد نظر حضور پیدا کنند و با ایجاد نورپردازی مصنوعی، از زوایای متفاوت یخچال و درون آن و تمامی امکانات و کاربرد های آن عکسبرداری نمایند به گونه ای که بیننده بدون حضور در فروشگاه، از تمامی ویژگی های یخچال مورد نظر آگاهی یابند. چنانچه جنس یخچال استیل باشد به دلیل رفلکس نور، می بایست سطح آن را پاکیزه نمود و مراقب باشید که انعکاس لوازم دیگر بر روی تصویر مورد نظرتان نیفتد. جهت عکاسی از لوازم خانگی برقی دیگر نیز به همین منوال می توانید عکسبرداری نمایید.

عکاسی صنعتی از موبایل که یکی از شخصی ترین و پرمصرف ترین لوازم برقی به شمار می رود، یکی از موثرترین شیوه های تبلیغاتی و بازاریابی برای معرفی برند یا ورژن جدید برای کمپانی های سازنده ی گوشی به کار می رود. دقت فرمایید به هنگام عکاسی از موبایل، صفحه ی گوشی می بایست خاموش باشد و این شیوه ای کلاسیک و ماندگار است. لازم به ذکر است از نمای جلوی گوشی و نمای عقب آن نیز می بایست عکسبرداری انجام گیرد و برند گوشی در آن کاملا مشخص باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *