عکاسی صنعتی از استیل

عکاسی صنعتی از استیل به دلیل خاصیت رفلکس محصول جزو عکاسی های سخت و زمان بر به حساب می آید. در آتلیه یا استودیویی که قرار است از شی براقی مانند فلز یا استیل عکسبرداری انجام گیرد، می بایست هیچ نوری نفوذ پیدا نکند که این نیز به مهارت عکاس باز می گردد. رعایت مهمترین نکته ای که در عکاسی از استیل الزامی است این است که به هنگام نورپردازی، نباید نور را به طور مستقیم بر روی جسم تاباند و با استفاده از خیمه عکاسی نورپردازی مناسبی ایجاد کرد.

در عکاسی صنعتی از استیل بسیاری از عکاسان که تجربه و مهارت کافی ندارند، در عکس هایی که می گیرند تصویری از لوازم عکاسی و محیط اطراف آنها نیز بر روی استیل مورد نظر می افتد که این نوعی ایراد محسوب می گردد.

با درگیر شدن زندگی روزمره ی ما با فضای اینترنتی و جلوه های بصری ویژه، اکثریت افراد رغبت کمتری به مطالعه دارند و به همان اندازه راغب به تماشای تصاویر هستند. با توجه به این امر سعی ما نیز بر آن است که با خلق تصاویری اعجاب انگیز، حسی قابل اعتماد درون بیننده ایجاد نماییم تا از این رو شما نیز به اهداف بازاریابی و تبلیغاتی خود نائل آیید.

قبل از عکاسی از استیل می بایست سطح فلز یا استیل مورد نظر کاملا تمیز و پاک شود و هیچگونه لک یا حتی کوچکترین پرزی بر روی آن نباشد چرا که به دلیل صیقلی بودن سطح این نوع کالا ها، این گونه موارد کاملا در عکس آشکار خواهند شد. ضمنا می بایست در نظر داشته باشید تمامی ویژگی های کالا و تمامی زوایای جانبی آن در تصویر قابل مشاهده باشد و فرد با یک نگاه به کارکرد آن و ویژگی های منحصر به فرد آن پی ببرد. تیم عکاسی قهار و مجرب این مجموعه جلوه ی بصری ویژه ای از کالای مورد نظر شما خلق می نمایند که دست کمی از یک اثر هنری نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *