عکاسی صنعتی از دارو
عکاسی صنعتی از دارو ها
دی ۲۱, ۱۳۹۶
عکاسی صنعتی از جواهرات
عکاسی صنعتی از جواهر آلات
دی ۲۱, ۱۳۹۶
نمایش همه
عکاسی صنعتی از کارخانه

عکاسی صنعتی از کارخانه

عکاسی صنعتی از کارخانه ها

عکاسی صنعتی از کارخانه ها یکی از تخصصی ترین مواردی است که نیاز به تیمی عکاسی صنعتی حرفه ای دارد. قبل از عکاسی صنعتی از کارخانه ها پیشنهاد می گردد با سرپرست فنی کارگاه و مدیر عامل کارخانه ها مشورت گردد که عکاسی از کدام قسمت ها دارای اهمیت است و کدام زائد است و عکاسی از کدام قسمت ها اصلا مجاز نمیباشد. چرا که در بسیاری موارد مشاهده شده است که عکاس از سوژه هایی عکسبرداری نموده که از لحاظ مشاور فنی زائد و یا حتی غیر مجاز بوده و موجب دوباره کاری و اتلاف وقت شده است.

عکاسی صنعتی از کارخانه ها معمولا از دستگاه ها و ماشین آلات صورت می گیرد، از این جهت بهتر است از روز قبل با سرپرست سوله یا کارگاه هماهنگ نمایید که دستگاه ها، ماشین آلات، ابزار آلات و فضای محیط صنعتی شما را کاملا پاکیزه نمایند و هیچگونه اثری از سیاهی و روغن گریس نباشد. اهمیت این امر از این جهت است که علاوه بر نمایش پاکیزگی محل کار شما، با پاکیزه نمودن دستگاه کیفیت بهتری از تصویر شما ایجاد می شود.

در عکاسی صنعتی از کارخانه ها به دلیل وجود منابع نوری متفاوت مانند درخشش متفاوت اشیاء و نور خورشید و حرارت های مختلفی که هر کدام دارند، تاثیر خاصی بر روی تصویر شما قرار خواهند داد. از این جهت با بکارگیری تکنیک هایی ویژه می بایست شدت کنتراست نور محیط را به گونه ای تنظیم کرد تا در تمامی قسمت هایی که قصد عکاسی وجود دارد، شدت نور یکسان باشد زیرا تنها در این حالت است که عکس به بالاترین کیفیت خود می رسد.

از دیگر نکات بسیار مهمی که در عکاسی صنعتی از کارخانه ها می بایست اعمال نمود این است که به هنگام عکسبرداری از خط تولید کارخانه یا دستگاهی مشخص به همراه اپرا تور مشغول با آن و یا عکاسی از اعضای کارخانه به همراه مدیران ارشد الزاما می بایست تمامی افراد تجهیزات حفاظت فردی مورد نیاز را بر تن داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عنوان دکمه اجرایی