عکاسی صنعتی از چوب
عکاسی صنعتی از چوب
دی ۲۴, ۱۳۹۶
عکاسی صنعتی از شیشه و بلور
عکاسی صنعتی از شیشه و بلور
بهمن ۷, ۱۳۹۶
نمایش همه
عکاسی صنعتی از لوازم اداری

عکاسی صنعتی از لوازم اداری

عکاسی صنعتی از لوازم اداری

عکاسی صنعتی از لوازم اداری برای ارائه نمایی مناسب از محیط سازمانتان به تمامی ارگان ها و اشخاصی که مشتری شما محسوب می گردد، جلوه بصری مناسبی ایجاد می نماید و موجب اعتماد سازی میان افراد می گردد و ارتباط قویتری در پس ذهن مشتری ایجاد می شود. در عکاسی از لوازم اداری معمولا مبلمان و میزهای کاری کارمندان، سالن پذیرایی و انتظار مشتریان، کتابخانه، اتاق مدیر عامل، آشپزخانه و مکان ناهار خوری کارمندان و مواردی دیگر به تصویر کشیده می شود.

در نظر داشته باشید به هنگام عکاسی صنعتی از لوازم اداری از آنجایی که تابش نور خورشیدی از پنجره ها و نورگیرها موجب می گردد، شدت نور در قسمت های سایه چندین پله از قسمت های روشن کمتر باشد، موجب می گردد کیفیت نامناسبی در تصویر حاصل شود که مورد پسند نمی باشد. از این رو پیشنهاد می گردد در زمانی که نور خورشید در داخل محیط وجود دارد، عکاسی از لوازم اداری را در حالتی انجام دهید که تماما جلوی نور را گرفته و نورپردازی مصنوعی انجام دهید. برای سهولت کار بهتر است در شب عکسبرداری انجام گردد نیاز به مسدود کردن نورگیرها یا پنجره ها نداشته باشید.

به هنگام عکاسی صنعتی از لوازم اداری در نظر بگیرید دکوراسیون داخلی بسیار شیک، ساده و خلوت باشد. پیشنهاد می گردد قبل از انجام عکاسی با طراحی دکوراسیون داخلی مشورت نمایید تا جلوه ی تاثیر گذاری را با سلیقه و ذوق خود برای شما طراحی نماید. لازم به ذکر است قبل از عکسبرداری می بایست تمامی لوازم، سطوح کف و دیوارها کاملا تمیز و پاکیزه باشند. مکان هایی که رنگ سفید و روشن در آن بکار رفته باشد، وسعت بیشتری در نگاه مخاطب ایجاد می نماید.

یافتن زوایا و تنظیم شدت کنتراست نور محیط به هنگام عکاسی از لوازم اداری، هنر عکاسی حرفه ای را می طلبد که بتواند به خوبی شدت نور را در تمامی قسمت های محیط یکسان سازی نماید تا کیفیت خروجی در تصویر مورد پسند باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عنوان دکمه اجرایی