عکاسی صنعتی از لوازم برقی
عکاسی صنعتی از لوازم برقی
دی ۲۰, ۱۳۹۶
عکاسی صنعتی از ابزار آلات سبک و سنگین
عکاسی صنعتی از ابزار آلات سبک و سنگین
دی ۲۱, ۱۳۹۶
نمایش همه
عکاسی صنعتی از الیاف پارچه ای

عکاسی صنعتی از الیاف پارچه ای

عکاسی صنعتی از الیاف پارچه ای

عکاسی صنعتی از الیاف پارچه ای در اشکال متفاوتی مانند جنس خام پارچه، پوشاک و موارد دیگر قابل عکاسی می باشد. یکی از مهمترین مواردی که در عکاسی صنعتی از الیاف پارچه ای، می بایست در نظر گرفت این است که بافت و الیاف پارچه و ترکیب رنگ بندی آن به خوبی قابل تشخیص باشد. به هنگام عکسبرداری از الیاف پارچه ای چنانچه مات باشد، نورپردازی راحت تر انجام می گیرد ولی چنانچه از طرح های سنگی ، طلا کاری و یا برلیان که نمایی براق به لباس می دهند، نورپردازی به دلیل بازتابی که از سطح آن ساطع می گردد، متفاوت از حالت مات می باشد. برای نمایش بهتر الیاف پارچه ای و اجزای تشکیل دهنده ی آن و ترکیب دقیق طرح ها و رنگ بندی ها می توان از لنز های ماکرو استفاده نمود.

عکاسی صنعتی از پوشاک با مدلی مناسب می توان گفت برگ برنده ی یک کمپانی تولید لباس می باشد. تماشای فرم لباس بر روی مدل از آن جهت که بر تن می نشیند، تجسم بهتری به مشتری در انتخاب لباس می دهد. یکی از مهمترین نکات در عکاسی صنعتی از پوشاک این است که جنس لباس در تصویر به خوبی مشخص گردد و بیننده به خوبی تفاوت میان جنس نخی و پلاستیک و حریر یا ابریشم را تشخیص دهد.

ذوق و سلیقه در عکاسی از لباس از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. هارمونی رنگ های لباسی که کنار یکدیگر قرار می گیرند، تاثیر بسزایی در جلب نظر مشتری خواهد گذاشت. در عکاسی صنعتی یا تبلیغاتی از لباس، استفاده از رنگ های گرم و سرد به نسبت فصل و استفاده از کلاه یا کفش یا کیف متناسب با لباس مورد نظر تاثیر شگرفی در ترغیب مشتری به خرید لباس می گذارد. طراحی یک پس زمینه ی جذاب برای نمایش لباس در تن مدل، تاثیر قابل توجهی بر روی نگاه مشتری می گذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عنوان دکمه اجرایی