عکاسی صنعتی از اشیاء براق
عکاسی صنعتی از اشیاء براق
دی ۲۱, ۱۳۹۶
عکاسی صنعتی از کارخانه
عکاسی صنعتی از کارخانه ها
دی ۲۱, ۱۳۹۶
نمایش همه
عکاسی صنعتی از دارو

عکاسی صنعتی از دارو

عکاسی صنعتی از دارو ها

عکاسی صنعتی از دارو ها از جهت سبک نورپردازی در دسته های متفاوتی مجزا می گردند که در ادامه ذکر خواهند شد. به هنگام عکاسی از قرص ها بهتر است در پس زمینه ای روشن و با نمایش کلی جزئیات آن مانند خط دار بودن و یا مارک حک شده بر روی آن عکسبرداری انجام گیرد. علاوه بر نمایش خود قرص بهتر است از پوشش و بسته بندی و جعبه خود قرص هم عکسبرداری نمایید و بهتر است از تمامی این موارد در یک فریم عکس با چینش فوق العاده، عکسبرداری انجام گیرد.

عکاسی از دارو هایی مانند شربت که داخل بطری های شیشه ای قرار دارند به دلیل جنس شیشه ای آن، می بایست تکنیک هایی که مربوط به شیشه می باشد اعمال گردد. رنگ شیشه و همینطور رنگ شربت در نورپردازی آن نیز تاثیر گذار است چرا که شیشه ای که بی رنگ باشد، زوایا و نورپردازی خاص خود را دارد ولی شیشه ای که مثلا قهوه ای رنگ است نورپردازی راحت تری دارد. دقت گردد به هنگام عکاسی از شیشه ی شربت، نوشتار مهم آن شامل نام و کارکرد آن به خوبی قابل مشاهده باشد.

عکاسی از دارو و لوازم بهداشتی مانند کرم ها و پماد ها، بهتر است به صورت خلاقانه ای علاوه بر جعبه و پوشش اصلی پماد یا کرم و نمایان سازی تمام مشخصات داروی مورد نظر مانند نام و کارایی آن بهتر است از محتوای داخل آن مانند این که کرم، رنگ سفید دارد یا زرد، در تصویر به خوبی نمایش داده شود. یکی از دیگر خلاقیت هایی که می توانید به هنگام عکاسی از لوازم بهداشتی اجرا نمایید این است که علاوه بر جعبه و مشخصات ظاهری و نام آن بهتر است تصویری از کارکرد آن نیز در عکس مشاهده گردد. به عنوان مثال در نظر بگیرید کرم مورد نظر برای مفاصل زانو بسیار مفید است، از این رو می توانید با تصویری گرافیک از مفاصل زانو بیننده را در درک کارایی داروی مورد نظر آگاهی دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عنوان دکمه اجرایی